طراحی و ساخت محصولات تجاری از ابتدا تا انتها

آریما پلاست با بهره گیری از متخصصان باتجربه و آشنا با علم روز دنیا می کوشد تا محصولات با کیفیت و جدید را مطابق سلیقه و نیاز مصرف کنندگان عزیز داشته باشد در این راستا خدماتی از قبیل مشاوره رایگان ایده ، طراحی قالب و محصول ، قالبسازی و تولید قطعات پلاستیکی صورت می گیرد. نحوه اجرای تمامی این موارد به شکلی است که نمونه تولید شده از نظر کارایی و اطمینان قابل اعتماد باشد.

طراحی و برنامه‌ ریزی برای ساخت محصولات درخواستی مشتریان با توجه به شرایط داخلی و خارجی ، منابع و اولویتها انجام می گیرد و نمونه طراحی شده اولیه تست و اشکالزدایی می شود تا در صورت درخواست مشتری تولید در مقیاس انبوه صورت پذیرد.

واحد تزریق پلاستیک

خدمات تزریق پلاستیک یکی از خدمات مهم شرکت آریما پلاست است. امروزه یکی از راحت ترین و پر مصرف ترین و مهم ترین روش های رایج برای شکل دادن به پلیمرها استفاده از ماشین تزریق پلاستیک است. پلاستیک محصولی است که به منظورهای مختلفی بکار می رود. می تواند در ساخت لوازم الکتریکی منزل، ظروف، درب بطری‌ها، اجزای داخلی خودروها و بیشتر محصولات پلاستیکی موجود، نقشی اساسی ایفا می‌کنند. در حال حاضر بیش از ۱۰۰۰۰ نوع پلاستیک مختلف وجود دارد.
در حال حاضر، قالب‌گیری تزریق پلاستیک روش ارجح در تولید قطعات پلاستیکی محسوب می‌شود. آریما پلاست با استفاده از مدرن ترین دستگاه ها و متخصصان باتجربه و آشنا با علم روز دنیا موجب تولید محصولاتی با برترین کیفیت شده است و ظرفیت تولید از ۱گرم به بالا را دارد.

واحد طراحی و ساخت قالب

واحد قالبسازی آریما پلاست با برخورداری از جدیدترین تکنولوژی روز و متخصصین مجرب و به اتکای بیش از دو دهه تجربه ساخت قالبهای بادی و تزریقی، خدمات جامعی در زمینه طراحی، ساخت و نگهداری قالبهای مختلف را به مشتریان خود مطابق با استانداردهای روز قرار می دهد.
این مجموعه با بهره گیری از تجهیزات پیشرفته در زمینه طراحی، سی ان سی و اسپارک، دقت بالا در ساخت قالب و حذف خطاها و عیوب احتمالی با ارتقای ابزار و وضع کنترل های دقیق کیفیت قالب های ساخته شده را تضمین می کند و با ارائه خدمات پس از فروش و پشتیبانی فنی به منظور تولید بهینه و انجام تعمیرات قالب به مشتریان عزیز خدمت رسانی می کند.

شما می توانید با استفاده از لینک مقابل، کاتالوگ کامل خدمات و پروژه های شرکت را دانلود نمایید.
دانلود کاتالوگ شرکت