مختصری درباره آریما پلاست

شرکت آریماپلاست فعالیت خود را از سال ۱۳۶۵ در زمینه طراحی، ساخت و مونتاژ قطعات، قالب سازی و تزریق پلاستیک آغاز کرد. آریما پلاست با بهره گیری از متخصصان باتجربه و آشنا با علم روز دنیا می کوشد تا محصولات با کیفیت و جدید را مطابق سلیقه و نیاز مصرف کنندگان عزیز داشته باشد.
خدمات تزریق پلاستیک و قالب سازی آریماپلاست با سالها تجربه و دانش و با استفاده از دستگاه های مجهز و مدرن در مجموعه با جدیدترین متدهای روز دنیا انجام می گیرد، تولید محصولات تزریق پلاستیک و ساخت قالب های مربوطه در زمینه های صنعتی، خودرویی، لوازم خانگی و اسباب بازی انجام می شود و ساخت انواع قالب های تزریق پلاستیک با توجه به تن آژ مواد از ۵۰ گرم به بالا انجام می گیرد.

محصولات

هدف مجموعه از ابتدا طراحی و تولید محصولاتی با کیفیت بالا در جهت تقویت رشد ذهنی-جسمی استفاده کنندگان بوده است. در راستای تحقق این هدف کارشناسان آریما پلاست اسباب بازی هایی به منظور رشد و شکوفایی استعدادهای مصرف کنندگان و با استفاده از مواد نو( غیربازیافتی) طراحی کردند.
اسباب بازی های تولیدی شرکت آریما پلاست با نام تجاری آماندا در بازار عرضه می شود و به دلیل کیفیت بالای محصولات با استقبال خوب مصرف کنندگان داخلی مواجه شد و زمینه صادرات به خارج از کشور فراهم گردید. هم اکنون محصولات آماندا به بیش از ۶ کشور همسایه و افریقایی صادر می شود.

شما می توانید با استفاده از لینک مقابل، کاتالوگ کامل خدمات و محصولات آریما پلاست را دانلود نمایید.
دانلود کاتالوگ آریما پلاست